4232

Майката на убития Митко след присъдата: Срам и разочарование! 

Присъдата е срам. Тотално разочарование. Няма съд в България. Това коментира през сълзи майката на убития Митко Атанаска Бакалова секунди след като чу присъдата на Рангел Бизюрев, предаде репортер на "Марица". 

"Няма правосъдие. Децата ни ще продължат да бъдат убивани. Аз няма да се откажа, ще продължа борбата си. Трима участват в убийството на Митко и получиха срамни присъди", каза Бакалова. 

Тя заяви, че задължително ще обжалва присъдата, като настоява за доживотен затвор. 

Защитничката на Бакалова - Антоанета Николова също посочи, че присъдата на Рангел ще бъде обжалвана. "Тази присъда не ни удовлетворява, искаме доживотен затвор. Никое наказание няма да върне Митко, но трябва да има адекватни присъди. Като няма адекватни присъди, насилието и убийствата ще продължават", посочи Николова. 

Както "Марица" вече писа, Окръжният съд даде 15 години строг затвор на Бизюрев. 

Оцени новината

Оцени новината
3/5 от 5 оценки
3/5 от 5 оценки

Анкета

Подкрепяте ли въвеждането на зони с ниски емисии в Пловдив?