Треньорът на Хебър: Бяхме страхотни в атака

Старши-треньорът на ВК Хебър Атанас Петров сподели задоволството си от петата поредна победа на своя тим, който обърна у дома Монтана с 3:1 гейма.

"Това е втори домакински мач, в който започваме по този начин. Монтана рискува и взе първия гейм, но след това се събрахме, успокоихме се и успяхме да спечелим.

Страхотни бяхме в атака, в началото на геймовете бяха трудни точки, компенсирахме с по-малко грешки и спечелихме", заяви треньорът на Хебър Атанас Петров след срещата.

"От началото на сезона е така, отборите, които излизат срещу нас, няма какво да губят, с ЦСКА беше така, с Марек беше така, важно е да запазиш спокойствие", добави той.

"Добруджа е един от топ отборите в първенството и трябва да бъдем много концентрирани", заяви по повод следващия мач на хебърци Наско Петров.